Krbaři a kamnáři EKOMPLEX

Teplovodní krby Ostrava | komplexní realizace vytápění domu teplovodním krbemKontaktujte nás

 1. Zeptejte se
 2. Spočítáme
 3. Odpovíme

Naši kamnáři a krbaři v ČR :

Praha
- Středočeský kraj
Brno
- Jihomoravský kraj
Ostrava
- Moravskoslezský kraj
Plzeň
- Plzeňský kraj
Karlovy Vary
- Karlovarský kraj
Olomouc
- Olomoucký kraj
Liberec
- Liberecký kraj
Ústí nad Labem
Ústecký kraj
České Budějovice
- Jihočeský kraj
Jihlava
- Kraj Vysočina
Hradec Králové
- Královéhradecký kraj
Pardubice
- Pardubický kraj
Zlín
- Zlínský kraj

 


Doporučujeme

Navštivte odkazy v sekci partnerské stránky.

Krby ve spojení s krbovou vložkou a teplovodním rozvodem tepla dokáží účinně a levně vytápět celý dům. Teplovodní krby postavené našimi krbaři v regionu Ostrava a Moravskoslezský kraj vytápějí mnoho domů i o více patrech a místnostech teplou vodou ohřátou krbem. Teplovodní krby Ostrava jsou cestou k Vašim úsporám za vytápění.

Teplovodní krby Ostrava - tradičního design a praktické vytápění

Krby s teplovodní krbovou vložkou Ostrava Většina systémů vytápění domů v oblasti Ostrava a Moravskoslezský kraj je řešena teplou vodou. Důvodem jsou příznivé vlastnosti vody pro účely vytápění.

Voda má 4x větší měrnou tepelnou kapacitu než vzduch, dobrou tepelnou vodivost a je schopná efektivně rozvést teplo přijaté v topidle rozvést na velmi velké vzdálenosti a minimálními ztrátami. Navíc má dobrou akumulační schopnost a dokáže vytápět dům s mnohem menšími teplotními výkyvy a po delší dobu než teplovzdušné vytápění.

Proto se i výrobci krbů včetně naší divize Teplovodní krby Ostrava zaměřují na řešení vytápění, dovolující účinný ohřev vody krbem a rozvody tepla po objektu k teplovodním otopným tělesům. Navíc lze teplovodní krby s výhodou využít pro ohřev teplé užitkové vody a zužitkovat tak vlastnosti krbu i v létě, kteroužto možnost teplovzdušné krby nemají.

 

Krby s teplovodní krbovou vložkou jsou účinnými topidly

 Tradičním a prověřeným řešením propojení krbu s teplovodním systémem vytápění jsou teplovodní krby, což jsou krby s teplovodní krbovou vložkou (jinak také krby s výměníkem). 

Schéma vytápění - krb s teplovodním výměníkem - s teplovodní krbovou vložkouTeplovodní krbová vložka je ocelová nebo litinová konstrukce zapouzdřující topeniště krbu. V přední části má dvířka s žáruvzdorným sklem pro přikládání do krbu, ostatní stěny tvoří komoru teplovodního výměníku, kterou protéká voda otopného systému. Teplovodní výměník je opatřen vtokovým a výtokovým otvorem, který se přímo napojí na teplovodní okruh vytápění domu, případně na zásobník teplé užitkové vody.

Alternativně lze vytápění teplovodním krbem řešit dvouokruhovým systémem, kdy je primární teplovodní okruh krbu oddělen od sekundárního okruhu vytápění a zásobníku teplé užitkové vody, přičemž se teplo mezi oběma systémy předává v dalším výměníku tepla.

Naše obchodní divize Krbové vložky Ostrava nabízí dodávky a instalace mnoha typů teplovodních krbových vložek i celé krby s krbovou vložkou a zabývá se s jejich začleněním do otopných systémů v objektech v oblasti města Ostrava i v Moravskoslezském kraji . Teplovodní krby, jejichž jádrem je teplovodní krbová vložka, začleňujeme do stávajících systémů vytápění, anebo vybudujeme samostatný okruh pro teplovodní vytápění teplovodním krbem.

Systém vytápění teplovodním krbem je nutné doplnit o další funkční prvky :

 • Čerpadlo teplovodního okruhu - zajišťuje cirkulaci vody v teplovodním systému
 • Expanzní nádobu pro zajištění tlaku vody v otopném systému
 • Bezpečnostní přetlakový ventil - brání poškození systému při nadměrném vzrůstu teploty
 • Automatický termostat - hlídá teplotu vody v otopném systému 

 

 Teplovodní krby Ostrava - komplexní nabídka krbů pro teplovodní vytápění domů

Krby s teplovodním výměníkem OstravaNaše specializovaná krbařská divize Teplovodní krby Ostrava se specializuje na dodávky a instalace teplovodních krbů, realizace krbů s teplovodní krbovou vložkou a jejich začleněním do teplovodních otopných systémů v objektech v oblasti města Ostrava i v Moravskoslezském kraji .

Naši krbaři z krbařství Krby Ostrava Vám pomohou s projektem a realizací teplovodních krbů od posouzení Vašeho záměru, přes výběr modelu krbu, až po realizaci krbu či úplnou dodávku teplovodního systému vytápění krbem na klíč. Vyberte si z naší nabídky teplovodní krb podle Vašich představ a ostatní již komplexně zařídí Teplovodní krby Ostrava.

 Kamna a krby Ostrava a okolí

Mapa
Krbařské a kamnářské práce pro město Ostrava a okolní obce pro Vás zajišťuje krbařství - kamnářství

Krby Morava s.r.o. pobočka Ostrava

Administativní sídlo:
Nádražní 138b , Ostrava
IČ: 26840022


Provozovna: Ostrava


Telefony

 

 

Proč zvolit krb s teplovodní krbovou vložkou k vytápění a ohřevu vody - výhody 

 • Levné vytápění místnosti i celého domu krbovým dřevem
 • Úspory za vytápění - teplovodní krb lze použít jako úsporné sekundární topidlo 
 • Nezávislost vytápění - dva rozdílné systémy vytápění v domě zajistí provoz domu i při výpadku jednoho z nich
 • Estetický přínos - pohled na oheň v krbu přináší do rodiny pohodu a pocity uvolnění i bezpečí

Nevýhody vytápění teplovodním krbem

 • Vyšší pořizovací náklady na vybudování teplovodního systému vytápění - výhodou je začlenění krbu do existujícího teplovodního systému
 • Větší setrvačnost - po zatopení v krbu trvá delší dobu, než začnou otopná tělesa hřát - naproti tomu topí ještě dlouho po vyhasnutí krbu

 

 

Teplovodní krbová kamna - ideální topidlo nejen pro starší byty v Ostravě

 Bydlíte ve staré zástavbě v Ostravě nebo v Moravskoslezském kraji , máte v bytě či domě dostupný komín a přáli byste si krb s teplovodním výměníkem, ale nemáte dostatek prostoru pro postavení zděného krbu ? Teplovodní krbová kamna Ostrava Pořiďte si teplovodní krbová kamna. Krbová kamna jsou kompaktním provedením krbu i kamen v jednom. Integrovaný výměník tepla jim navíc přidá funkci generátoru teplé vody, který dokáže vytápět několik místností anebo i celý dům, ohřívat užitkovou vodu k mytí, případně přispět k úsporám nákladů za vytápění, když hlavní topidlo v domě tvoří například plynový kotel.

Teplovodní krbová kamna si lze vybrat ze stovek modelů a přizpůsobit tak jejich design stylu Vašeho bydlení. Navíc k jejich instalaci nepotřebujete stavební povolení a pořízení teplovodních krbových kamen vyjde několikanásobně levněji než stavba zděných kamen.

Naše divize Krbová kamna Ostrava Vám pomůže s výběrem vhodných kamen i s jejich instalací, která může být otázkou jednoho dne.

 

teplovodní krby katalog Ostrava Krbaři Ostrava dodávají teplovodní krby všech typů

 Krbaři Ostrava z divize Teplovodní krby Ostrava dodávají v Ostravě a v Moravskoslezském kraji několik desítek typů teplovodních krbů. Navštivte náš katalog teplovodních krbů , vyberte si požadovaný model teplovodního krbu a zašlete nám Vaši poptávku. Naši krbaři se s Vámi obratem spojí a dohodnou s Vámi vše potřebné pro realizaci Vašeho záměru. 

 

  

 Kontaktujte nás ... 

 

POPTÁVKA NA TEPLOVODNÍ KRBY ON-LINE TELEFON

 Potřebuji dohodnout :

 • Krby a krbařské práce
 • Projektování teplovodních krbů
 • Stavby a instalace teplovodních krbů
 • Související topenářské práce

Poptávka zdarma na teplovodní krby Ostrava

Kamnářské práce Ostrava - telefon zelená linka 800 888 801

  

 

 

 Využijte poptávkový dotazník ... obdržíte naši nabídku na teplovodní krby

 Nezávazná poptávka na vytápění teplovodním krbem ve městě Ostrava a okolí 

 Poptávka zdarma na teplovodní krby Ostrava

 

 


 

Kdo jsou Krbaři Ostrava ...

Kamnáři OstravaKrbaři Ostrava jsou vybraní odborníci krbařského řemesla, sdružení v národním řemeslnickém cechu EKOMPLEX - spotřebitelsky zaměřeném systému centrálně koordinovaných řemeslníků a instalatérských firem se zaměřením na krbařské práce a systémy vytápění budov teplovodním krbem pro oblast Ostrava a okolí Ostravy, které prošly náročným sítem výběru z hlediska kritérií, důležitých především pro Vás - zákazníky.

Zajišťují veškeré topenářské práce související s teplovodním krbem - instalace rozvodů tepla a vytápění teplovodním krbem v oblasti města Ostrava a v okolních městech a obcích. 

Na vyžádání poskytneme reference na uskutečněné zakázky z oboru teplovodních krbů a vytápění tradičními topidly v oblasti Ostrava a Moravskoslezský kraj.

 

 ... a proč je zvolit pro Vaše krbařské práce

Naši odborníci - instalatéři vytápění teplovodním krbem v Ostravě jsou do řemeslnického cechu EKOMPLEX vybíráni podle přísných kritérií, důležitých především pro zákazníky :

Naši krbaři a krbaři realizují teplovodní krby kdekoli v Ostravě

 • Dobré reference od zákazníků - ptáme se našich zákazníků v Ostravě, se kterými krbaři vytápění mají dobré zkušenosti
 • Dobré reference od krbařských firem - jen opravdu vyhlášený odborník v oboru si zaslouží doporučení od svých konkurentů
 • Kvalifikační předpoklady - členem může být jedině řemeslník s platným osvědčením o získaném vzdělání v oboru krbař
 • Dostatek zkušeností - podmínkou je minimálně 6 let zkušeností s provozováním krbařské praxe
 • Příjemné vystupování - vždy vlídný a ochotný přístup k zákazníkovi
 • Ochota k řešení problémů - samozřejmý konstruktivní přístup krbaře, když něco nevyjde podle očekávání nebo nastane reklamace
 • Dodržování dohod a cen - písemné i ústně uzavřené dohody, smlouvy a sjednané ceny musí být pro našeho krbaře prvořadé
 • Úcta k dodržování zákonů - náš krbař či krbař musí veškerou činnost provádět v souladu s obecně uznávanými a platnými zákony a předpisy
 • Kvalita práce - naši krbaři musí veškerou práci provádět kvalitně a v souladu s doporučenými postupy a technologiemi 
 • Kvalita materiálu - přísný důraz na používání jen kvalitních a vysokojakostních materiálů a jejich doporučených kombinací a aplikací

 

Krbaři Ostrava - krby - vytápění teplovodním krbem

 

 


Naše krbařství a kamnářství Moravskoslezský kraj

 

 

Naši odborníci na vytápění krby a kamny ve větších městech Moravskoslezského kraje

Pro obsluhu zákazníků mimo hlavní město Ostrava provádíme krbařské a kamnářské práce i ve všech dalších městech Moravskoslezského kraje :

Krby a kamna Ostrava Centrální dispečink krby a kamna Ostrava pro Moravskoslezský kraj.
   
Krby Opava Krbařské a kamnářské práce pro zákazníky na Opavsku  (Kamna Opava)
Krby Frýdek-Místek Krbařské a kamnářské práce na Frýdecko-Místecku (Kamna Frýdek-Místek)
Krby Karviná Krbařské a kamnářské práce v Karviné a na Karvinsku (Kamna Karviná)
Krby Třinec Krbařské a kamnářské práce na Třinecku (Kamna Třinec)
Krby Bohumín Krbařské a kamnářské práce v Bohumíně (Kamna Bohumín
Krby Český Těšín Krbařské a kamnářské práce na Těšínsku (Kamna Český Těšín)
Krby Bruntál Krbařské a kamnářské práce v Bruntále a na Bruntálsku (Kamna Bruntál)
Krby Orlová Krbařské a kamnářské práce v Orlové (Kamna Orlová)
Krby Nový Jičín Krbařské a kamnářské práce na Novojičínsku (Kamna Nový Jičín)
Krby Krnov Krbařské a kamnářské práce na Krnovsku a Osoblažsku (Kamna Krnov)
Krby Kopřivnice Krbařské a kamnářské práce Kopřivnice a Příbor (Kamna Kopřivnice)
Krby Havířov Krbařské a kamnářské práce Havířov (Kamna Havířov)
Krby Rýmařov Krbařské a kamnářské práce v okolí Rýmařova (Kamna Rýmařov)
Krby Vítkov Krbařské a kamnářské práce na Vítkovsku (Kamna Vítkov)
Krby Hlučín Krbařské a kamnářské práce na Hlučínsku (Kamna Hlučín)
Krby Kravaře Krbařské a kamnářské práce v Kravařích (Kamna Kravaře)
Krby Odry Krbařské a kamnářské práce v Odrách a okolí (Kamna Odry)
Krby Frenštát pod Radhoštěm Krbařské a kamnářské práce na Frenštátsku (Kamna Frenštát pod Radhoštěm)
Krby Frýdlant nad Ostravicí Krbařské a kamnářské práce na Frýdlantsku (Kamna Frýdlant nad Ostravicí)
Krby Jablunkov Krbařské a kamnářské práce na Jablunkovsku (Kamna Jablunkov)
Krby Bílovec Krbařské a kamnářské práce v Bílovci (Kamna Bílovec)

Dispečink Oblast obsluhovaná našimi kamnáři a krbaři - Moravskoslezský kraj
Ostrava Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Hlučín, Bohumín, Český Těšín, Třinec, Nový Jičín, Bílovec, Vítkov, Hradec nad Moravicí, Bruntál, Krnov, Opava, Orlová, Rýmařov, Vítkov, Budišov nad Budišovkou, Město Albrechtice, Fulnek, Frenštát pod Radhoštěm, Odry, Frýdlant nad Ostravicí, Příbor, Čeladná, Studénka, Kopřivnice, Klimkovice, Horní Benešov, Dolní Benešov, Vratimov, Vrbno pod Pradědem, Osoblaha, Kravaře

 


 

Požádejte nás o cenovou nabídku krbařských prací

 Poptávka zdarma na teplovodní krby Ostrava

 


  

Máte v pořádku komín ? 

Kominík OstravaPro připojení teplovodních krbů na pevná paliva je nutné mít k dispozici komín. Ten musí mít vhodný průřez, který je dostatečný pro napojení výkonného topidla, a musí být v dobrém technickém stavu, dokladovaném protokolem o revizi. Ne každý dům v Ostravě disponuje odpovídajícím komínem.

Nemáte-li komín konstrukčně vhodný pro zamýšlený krb s výměníkem, není nic ztraceno. Naši kominíci nabízejí služby frézování komínů a vložkování komínů, které umožní uzpůsobit i nevyhovující komíny pro připojení výkonného teplovodního krbu kdekoli v Ostravěa v Moravskoslezském kraji .

Další službou, potřebnou před napojením nového topidla, jsou Revize komínů Ostrava - náš kominík prohlédne komín a kouřovody a vystaví potřebný protokol o revizi komínu. Samozřejmým předpokladem provozu komínu je pravidelné čištění komínů, které zajišťuje naše kominictví službou Čištění komínů Ostrava


 

Speciální krbařské a kamnářské služby pro oblast Ostrava a Moravskoslezský kraj

 

 Krby s výměníkem Ostrava  Stavby a dodávky krbů s výměníkem tepla
 Teplovzdušné krby Ostrava  Stavby a dodávky krbů s teplovzdušným výměníkem tepla
 Teplovodní krby Ostrava  Stavby a dodávky krbů s teplovodním výměníkem tepla
 Krbové vložky Ostrava  Dodávky a instalace krbových vložek a jimi osazených krbů
 Kachlové krby Ostrava  Stavby a realizace kachlových krbů i s krbovou vložkou
 Zahradní krby Ostrava  Stavby a realizace zahradních venkovních krbů
 Krbová kamna Ostrava  Dodávky a instalace krbových kamen všech typů
 Kamna s výměníkem Ostrava  Stavby a dodávky kamen s výměníkem tepla
 Teplovzdušná kamna Ostrava  Stavby a instalace kamen s teplovzdušným výměníkem tepla
 Teplovodní kamna Ostrava  Stavby a instalace kamen s teplovodním výměníkem tepla
 Kachlová kamna Ostrava  Stavby a dodávky kachlových kamen mnoha provedení
 Akumulační kamna Ostrava  Stavby a instalace akumulačních kamen zděných i elektrických
 Litinová kamna Ostrava  Dodávky a instalace litinových kamen na dřevo i uhlí

 


Služby Ekomplex poskytované přímo pro město Ostrava

 • Instalatér Ostrava - komplexní nabídka instalatérských služeb z oboru voda-topení-plyn v oblasti Ostrava a okolí
 • Vodoinstalatér Ostrava - vodoinstalatérské práce, projektování, montáže a servis vodoinstalací v Ostravě a okolí
 • Plynoinstalatér Ostrava - plynoinstalatérské práce, projektování, montáže a servis plynoinstalací v Ostravě a okolí Ostravy
 • Revize plynu Ostrava - revize všech druhů plynových zařízení v Ostravě a okolí Ostravy
 • Topenář Ostrava - topenářské práce, projektování, montáže a servis vytápění pro město Ostrava a okolí
 • Malíř pokojů Ostrava - malířské služby, malíři pokojů, bytů a interiérů v Ostravě a okolí Ostravy
 • Natěrač Ostrava - natěračské práce, lakýrnické práce, ochranné nátěry v Ostravě a okolí Ostravy
 • Sádrokartonář Ostrava - sádrokartonářské práce, interiéry ze sádrokartonu v Ostravě a okolí Ostravy
 • Podlahy Ostrava - prodej a dovoz podlah a koberců v Ostravě a okolí Ostravy
 • Podlahář Ostrava - pokládání podlah a koberců, renovace podlah v Ostravě a okolí Ostravy
 • Revize elektro Ostrava - revize elektroinstalací a elektrospotřebičů v Ostravě a okolí Ostravy
 • Kominictví Ostrava - kominické služby, stavby, čištění a revize komínů v oblasti Ostrava a okolí Ostravy
 • Tepelná čerpadla Ostrava - specialisté na vytápění domů a budov v Ostravě a okolí tepelnými čerpadly
 • Servis notebooků Ostrava - největší servis notebooků v ČR je zde pro Vás již od roku 1996

 


 

print