Krbaři a kamnáři EKOMPLEX

AktualityKontaktujte nás

  1. Zeptejte se
  2. Spočítáme
  3. Odpovíme

Naši kamnáři a krbaři v ČR :

Praha
- Středočeský kraj
Brno
- Jihomoravský kraj
Ostrava
- Moravskoslezský kraj
Plzeň
- Plzeňský kraj
Karlovy Vary
- Karlovarský kraj
Olomouc
- Olomoucký kraj
Liberec
- Liberecký kraj
Ústí nad Labem
Ústecký kraj
České Budějovice
- Jihočeský kraj
Jihlava
- Kraj Vysočina
Hradec Králové
- Královéhradecký kraj
Pardubice
- Pardubický kraj
Zlín
- Zlínský kraj

 


Doporučujeme

Navštivte odkazy v sekci partnerské stránky.


Jaké krby a kamna se hodí do konkrétního interiéru?

Rozhodujete se pro krby a kamna a máte velmi fádní nebo žádnou představu o typech, které existují nebo by se hodily do vašeho domu nebo bytu? Kontaktujte naše kamnáře. Díky zkušenostem a profesnímu zaměření našich kamnářů a dalších specialistů se vám dostane kvalifikovaných informací. Necháme Vám vybrat z katalogu moderních i klasických krbů a kamen, díky obrazové dokumentaci si můžete rozvinout vlastní fantazii, co se týče konečného produktu. V neposlední řadě nabízí naši kamnáři bezplatné poradenství při Vašem výběru.

Čtěte dále
Výhody a rizika stavby krbu svépomocí

Krby se v posledních letech těší nebývalému zájmu a velmi rychle se vrací do „standardního“ příslušenství moderní domácnosti. Aby ne, vždyť vhodně zvolený krb je skutečnou dominantou a vytváří jedinečnou atmosféru domova. Navíc vyzařuje příjemné a ekologické teplo, tak proč se mu bránit? Nabízí se však otázka, zda se do stavby krbu pustit svépomocí, nebo si přivolat na pomoc odborníka.

Čtěte dále
VetroCalor - náš vítěz v soutěži přípravků k čištění krbových skel

Čištění krbových skel je prakticky denní povinností každého, kdo užívá krb k vytápění domova a nechce vizuální zážitek z krbového vytápění degradovat pohledem na plameny přes začouzené sklo. Rozhodli jsme se otestovat tři přípravky k čištění krbových skel s cílem vybrat jeden z nich, který budeme doporučovat a nabízet našim zákazníkům.

 

Čtěte dále
Jak dlouho váš krb neprošel odbornou údržbou?

Používáte krb nejen jako designovou součást domácnosti, ale také jako druh topení? Jste na topení z krbu závislí? Každé zařízení se může porouchat a krby nejsou výjimkou. Zejména pokud krb v domácnosti působí již delší dobu. Představte si, že by se uprostřed zimy, tedy ve vrcholu topné sezony, najednou váš krb porouchal. Opravy v zimě jsou nepříjemné a omezující. Předcházejte raději problémům a nechte si krb odborně prohlédnout a provést odbornou údržbu. Můžete předejít mnoha starostem.

Čtěte dále
Naše stanovisko k prohlášení organizace Cech kamnářů ČR

 Dne 20.8.2012 vydal Cech kamnářů České republiky na svých stránkách hanlivé prohlášení, jímž poškodil dobré jméno řemeslnického cechu Ekomplex. Cech kamnářů ČR zde uvádí, že pouhým označením "řemeslnický cech" Ekomplex údajně porušuje zákon a dopouští se nekalé hospodářské soutěže. 

Cítíme povinnost vůči našim kamnářům a zákazníkům se k tomuto nařčení vyjádřit. 

Čtěte dále
print